MUNGO: Żłobek & Przedszkole & Szkoła Rodzenia Bydgoszcz

Szkoła rodzenia
Kadra

Anna Nawrocka

Położna i certyfikowany doradca laktacyjny. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując na sali porodowej w jednym z Bydgoskich szpitali. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w ramach szkoły rodzenia. Realizuje wizyty patronażowe po porodzie oraz prowadzi poradnie laktacyjną.

Arleta Zajączkowska
– Sadlok

Specjalista II ST z pediatrii, specjalista neonatolog. Od 20 lat pracuje na Oddziale Noworodków, Wcześniaków i Intensywnej Terapii Noworodka w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Ukończyła staż w Columbia University NY w USA oraz liczne kursy m.in. z zakresu neurologii noworodka, resuscytacji noworodka, kardiologii dziecięcej, ultrasonografii. Uczestniczyła także w międzynarodowych szkoleniach organizowanych przez Ipokrates. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego. Prywatnie interesuje się nurkowaniem oraz turystyką pieszą i rowerową.

Aleksandra Wysocka-Kilichowska

Magister psychologii, seksuolożka, psychoterapeutka poznawczo behawioralna w trakcie certyfikowanego 4-letniego szkolenia.

Joanna Olszewska

Położna, magister pielęgniarstwa, certyfikowany doradca laktacyjny. Od 8 lat wspiera kobiety w zakresie karmienia piersią. Obecnie pracuję w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy jako położna środowiskowo-rodzinna i doradca laktacyjny. Praca jest jej pasją, wspiera kobiety i ich rodziny w okresie ciąży i połogu. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Mleczna droga jest wyjątkowym czasem dla mamy i dziecka, pragnie w niej wesprzeć każdą kobietę. Prywatnie szczęśliwa mama Helenki. Uwielbia morze, przyrodę , psy i aktywność fizyczną.

Klaudia Mittelstaedt

Mgr położnictwa, położna rodzinna. Pracę w zawodzie rozpoczęła jako położna rodzinna sprawując opiekę nad matką i noworodkiem w ich pierwszych, wspólnych tygodniach. Doświadczenie zdobywałam również pracując na oddziale położnictwa i patologii ciąży w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy.

Joanna Sebastian

Fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka metody Vojty oraz metody NDT-Bobath. Nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy od 2005 roku oraz starszy asystent w Klinice Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy od 2014 roku.

Magda Tkaczyńska (Kucharczuk)

Mgr fizjoterapii, specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej, uczestniczka licznych kursów i szkoleń w tematyce dna miednicy. Dodatkowo pomaga kobietom prowadząc fanpage:Fizjoterapia uroginekologiczna Magda Kucharczuk Tkaczyńska, na którym publikowane są posty dotyczące szeroko pojętej terapii dna miednicy.

Marlena Michna-Smok

Położna, mgr Promocji Zdrowia, specjalista pielęgniarstwa położniczego, od ponad 35 lat pracuje w Szpitalu Biziela w Bydgoszczy, ostatnie kilka lat w Izbie Położniczej.