MUNGO: Żłobek & Przedszkole & Szkoła Rodzenia Bydgoszcz

Informacje ogólne
Placówki

Przedszkole
ul. Moniuszki 7

Przedszkole Niepubliczne MUNGO działa od 2009 roku i jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Wydział Edukacji miasta Bydgoszcz. Przedszkole podlega pod Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Przedszkole
ul. Zaruskiego 4

Przedszkole i Żłobek Niepubliczne MUNGO przy ul. Zaruskiego 4 w Fordonie działa od października 2020 roku i jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Wydział Edukacji miasta Bydgoszcz. Przedszkole podlega pod Ministerstwo Edukacji Narodowej, a żłobek podlega Ministerstwu Rodziny, Polityki i Pracy Społecznej.

W naszych placówkach
łączymy wiedzę i nowoczesność ze zdrowym stylem życia. W sposób szczególny troszczymy się o prawidłowe odżywianie, właściwą sylwetkę i sprawność fizyczną dzieci.

Naszym dzieciom dajemy
możliwość rozwijania zainteresowań, dzielenia się pomysłami, podejmowania decyzji i poznawania konsekwencji dokonywanych wyborów. Dzieci mają możliwość doświadczania, eksperymentowania i samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na zadawane pytania.

Zwracamy uwagę na to,
by żadne dziecko nie czuło się dyskryminowane ze względu na pochodzenie, kolor skóry czy wyznanie. Naszych podopiecznych uczymy jakie postawy i zachowania są dobre, a jakie złe.

Placówka mieści się w budynku, przed którym można swobodnie zaparkować samochód. Korytarz budynku umiejscowiony jest centralnie, zapewniając łatwy, szybki i bezpieczny dostęp do pozostałych pomieszczeń.

Dzieci mają możliwość spędzania wolnego czasu na bezpiecznym, ponad 200m placu zabaw, położonym tuż przy przedszkolu.